Akustik Duvar Kaplama

Akustik Duvar Kaplama | Kumaş Kaplı Paneller

Akustik ses yalıtımını ve düzenlemeyi sağlayan, toplantı salonları, müzik odaları ve stüdyolar gibi bir çok alanlarda Akustik Duvar Kaplama tercih edilmektedir.İki tür ses yalıtım panelleri mevcuttur.Tercihinize göre ahşap veya kumaş kaplı panellerden birini bulunduğunuz mekana göre tercih edilir. Kullanılan ortamda daha iyi ses performansı almak için akustik duvar paneli uygulanırlar ve mekana göre dekor açısından uyumluluk sağlayabilir.

Kumaş Panel FiyatlarıKumaş Kaplı Akustik Panel Uygulaması

Akustik duvar kaplama farklı ve alternatif formlarda pek çok seçeneği bir arada sunmaktadır. Akustik panellerin ön kısmına kullanılan ve yine akustik özellikte kumaşların estetik bir biçimde dokunarak mekana yansıtılması işleminde dokunan kumaşlar aşınma, solma ve yanmaya karşı kaliteli bir malzemeden dayanım gösterecek şekilde imal edilmektedir. Zevk ve tercihlerinize göre mekana istenilen renk kumaş kaplaması profesyonel kişilerce yapılabilmektedir.

Duvar Panel UygulamasıAkustik Duvar Kaplama Sistemleri

Akustik duvar kaplama daha çok sinema salonları gibi genel amaçlı pek çok kişiye hitap edilen salonlarda akustik panellerle bir arada kullanılmaktadır. Kullanılan mekana uygun olarak akustik panel ve duvar kaplama seçenekleri yankı ve eko gibi ses problemlerinde akustik bir düzen çerçevesine almakta ve ses izolasyonunu istenilen düzeyde sağlamaktadır.

Akustik Duvar KaplamaAkustik Kumaş Duvar Kaplama Panel

Ayrıca banyo ve mutfak gibi ıslak hacimli yerler olmak üzere iç mekanlarda da tercih edebileceğiniz akustik duvar kaplama leke tutmaz, kolay silinebilir ve güneşe karşı dayanım gösterecek niteliklerdedir.

Kumaş Kaplı Ses Emici PanelAkustik Duvar Kaplama Fiyatları

Farklı ve alternatif formalarda hem mekanın estetiğini en ideal biçimde yansıtabileceğiniz dekoratif tasarımlar yaratabileceğiniz gibi ses yalıtımında da istenilen düzeyde bir sessizliği mekanlara yansıtabileceksiniz. Sınırsız renk ve model seçeneğiyle özel kumaşlardan imal edilen akustik duvar kaplama malzemesi ses yutumunu istenilen düzeyde sağlayacak ve gerek ortamda seslerin karışmasını olanaksız kılacak gerekse dış sesin mekanda rahatsız edici boyutlara ulaşmasını rahatlıkla engelleyerek konforlu bir yaşam alanı yaratmanızı kolaylıkla sağlayacaktır.

 

AKUSTİK YUMURTA SÜNGER | YANMAZ VİYOL SÜNGER

Akustik Kendinden Yapışkanlı Yumurta Sünger; akustik düzenleme yapılması gereken yerlerde eko, yankı ve uğultu amaçlı kullanılmaktadırlar. Yüksek ses yutum değerlerine sahip olup alev almaz performans sağlamaktadır. Bir çok alanda kolaylıkla uygulanabilen süngerler kolaylıkla uygulanabilen yapıdadırlar.

Kendinden Yapışkanlı Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ A50 PANEL | AKUSTİK KARE SÜNGER

Vicoustic Kare Sünger Flexi Panel A50, orta ve yüksek ses frekansları için en iyi performans değerlerine sahip ses yalıtım ve izolasyon ürünüdür. Kara derz ve desenleri sayesinde uygulama kolaylığı ve desen bütünlüüğü sağlayan Vicoustik Kare Sünger Flexi panel A50 bir çok alanda ideal performans sunan ürünlerdir.

Vicoustic Flexi A50 Panel

AKUSTİK MELAMİN SÜNGER | BEYAZ BASOTECT KÖPÜK

Basotect Melamin Süngerler, melamin köpüğünden imal edilmektedirler. Kullanım alanları olarak genelde hastane gibi yerler görülmektedir. Melamin Süngerler dekoratif bir görünüme sahip beyaz ve gri renkleriyle üretilmektedirler. Antibakteriyel yapıdaki bu hijjenik malzemeler yanmazlık özellikte olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler.

Beyaz Basotect Melamin Köpük

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit Sünger; ortam akustiğinin sağlanması açısından etkili bir malzemedir. Küf tutmayan ve nemden etkilenmeyen bu yanmaz akustik süngeralternatif olarak bir çok farklı desende üretilebilmektedirler. 

Akustik Kesik Piramit Sünger 

AKUSTİK BAFFLE | BAFFLE TAVAN ASKI SİSTEMLERİ

Baffle tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir.

Akustik Baffle

ANKARA SES YALITIM PANELLERİ VE AKUSTİK DÜZENLEME FİRMASI

Akustik Kaplama Ankara - Ankara Akustik Panel - Kumaş Kaplı Duvar ve Tavan Panelleri - Ankara Ahşap Kaplama - Akustik Panel Uygulaması - Ankara Akustik Duvar Kaplama - Kumaş Kaplı Paravan - Akustik Bölücü Paneller - Ankara Akustik Düzenleme - Ankara Akustik Mimarlık Ses Yalıtımı - Akustik Ahşap Panel Uygulaması - Akustik Yüzer Tavan Panelleri - Ankara Akustik Yalıtım Panelleri - Ankara Akustik ve Ahşap Panel - Ankara Akustik Tavan Kaplama - Ankara Akustik Panel Sistemleri - Ankara Akustik Asma Tavan Sistemleri - Akustik Panel Nasıl Uygulanır - Kumaş Panel Kaplaması - Akustik Ahşap Panel Nedir - Kumaş Panel Uygulama Alanları - Ankara Kumaş Panel Fiyatları - Ankara Ahşap Panel Fiyatları - Akustik Sünger Fiyatları - Ankara Akustik Düzenleme Firması - Ankara Ses İzolasyon Uygulamaları - Akustik İzolasyon Firması - Ankarada Ses Yalıtım Çzöümleri - Ankarada Akustik Düzenleme Firması - Akustik Paneller Kullanım Alanları - Ankarada Ses Kesici Süngerler - Akustik Panel Fiyatları - Akustik Panel Uygulaması - Akustik Panel Fiyatları - Ankara Akustik Ses Yalıtım Panelleri - Kumaş Kaplı Akustik Paneller - Ankara Derzli Delikli Ahşap Panel - Heraklite Ahşap Yünü - Heraklite Duvar Paneli - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Ankara Heraklite Duvar Panel Uygulaması - Ankara Akustik Panel Firması - Akustik Kumaş Panel Uygulaması - Akustik Ses Emici Dekoratif Paneller - Heraklite Ahşapyünü Levha - Akustik Yüzer Tavan Panelleri - Akustik Duvar Levha - Akustik Ses Emici Sünger - Ankara Ses Yalıtım Panelleri - Ankarada Akustik Düzenleme Firması - Ankara Akustik İzolasyon Çözümleri - Akustik Ses Yalıtım Paneli

Ses Yalıtımı Ankara - Akustik Sünger Ankara - Piramit Sünger Ankara - Yumurta Sünger Ankara - Ses Yalıtım - Ses Yalıtım Malzemeleri Ankara - Ses Yalıtım Süngeri Ankara - Ankara Ses Yalıtımı - Akustik Kaplama