Akustik Süngerler

Akustik Süngerler | Yanmaz Akustik Ses Düzenleyici Sünger

Akustik Süngerler; ses geçiş kaybını arttırarak gürültü denetimini sağlar. Stüdyolar, ses kayıt odaları, kütüphane, reji odaları, konser salonları vb. bir çok mekanda ses yalıtım ve akustik düzenleme amaçlı akustik süngerler kullanılır. Kullanım alanları oldukça geniş olan süngerlerdir. Akustik süngerler yanmaz süngerlerdir. Özel kimyasal maddeler sayesinde yanmazlık özelliği kazandırılır.

Akustik Ses Yalıtım SüngerleriAkustik Piramit Sünger Uygulaması

Bu süngerler ISO kalite belgeli ve yanmazlık sertifikalı ürünlerdir. Poliüretan köpükten üretilirler. Temizlenmeye ihtiyaçları yoktur, nemden etkilenmezler ve küf tutmazlar. Birinci sınıf kalitede süngerlerdir. Akustik süngerler düz ve 4 ana desende üretilirler. Yumurta Sünger,  Piramit SÜnger, Labirent Sünger, Spesiyal Süngerlerdir.

Piramit Sünger ÇeşitleriAkustik Piramit Duvar Ses Yalıtımı

Akustik süngerler hafiftir, esnektir ve bu sayede kolay uygulanır. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri vardır. Ses emicilik özelliği vardır ve bu nedenle uygulandığı ortamda akustik düzenleme sağlarlar. Güçlü sesleri tek başlarına kesemezler. Eğer güçlü sesler engellenmek isteniyorsa bariyerli modelleri kullanılarak ses yalıtımı sağlanmış olur. Yüzeyleri farklı formlarda üretilmiş ses yutuculuk değerlerine sahip akustik ses yalıtım süngerleridir.

Yumurta Sünger FiyatlarıYanmaz Yumurta Sünger Fiyatları

Akustik süngerler yanmazlık özelliği kazandırılmış, uygulandığı ortama ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Esnek yapısı sayesinde kolayca şekillenir ve uygulanır.

Flexi A50 Akustik SüngerFlexi Sünger Ürün Uygulaması

Akustik süngerler ses yutum değerlerine sahip olan ürünlerdir ve yüksek performans gösterirler. Bu süngerler yıpranmaz, nemden etkilenmez, küflenmez ve temizliğe ihtiyaç duymazlar. Uygulaması yüzeylere yapıştırıcı sürülerek işleme başlanır. Yüzeyin düz ve temiz olmasına dikkat edilmelidir.

Akustik Bass Kırıcı SüngerBass Kırıcı Sünger Uygulama

Ortam akustiğini düzenlemek için kullanılan akustik süngerler fabrikalarda, sinemalarda, stüdyolarda, reji odalarında, ses kayıt odalarında, ofislerde vb. bir çok mekanda ses yalıtım ve akustik düzenleme amaçlı kullanılır. Akustik süngerler poliüretan köpükten üretilirler. Yanmaya karşı dirençlidir.

Tekno Touch Sünger Kullanım AlanlarıTekno Touch Sünger Uygulaması

AKUSTİK YUMURTA SÜNGER | YANMAZ VİYOL SÜNGER

Akustik Kendinden Yapışkanlı Yumurta Sünger; akustik düzenleme yapılması gereken yerlerde eko, yankı ve uğultu amaçlı kullanılmaktadırlar. Yüksek ses yutum değerlerine sahip olup alev almaz performans sağlamaktadır. Bir çok alanda kolaylıkla uygulanabilen süngerler kolaylıkla uygulanabilen yapıdadırlar.

Kendinden Yapışkanlı Yumurta Sünger

VİCOUSTİC FLEXİ A50 PANEL | AKUSTİK KARE SÜNGER

Vicoustic Kare Sünger Flexi Panel A50, orta ve yüksek ses frekansları için en iyi performans değerlerine sahip ses yalıtım ve izolasyon ürünüdür. Kara derz ve desenleri sayesinde uygulama kolaylığı ve desen bütünlüüğü sağlayan Vicoustik Kare Sünger Flexi panel A50 bir çok alanda ideal performans sunan ürünlerdir.

Vicoustic Flexi A50 Panel

AKUSTİK MELAMİN SÜNGER | BEYAZ BASOTECT KÖPÜK

Basotect Melamin Süngerler, melamin köpüğünden imal edilmektedirler. Kullanım alanları olarak genelde hastane gibi yerler görülmektedir. Melamin Süngerler dekoratif bir görünüme sahip beyaz ve gri renkleriyle üretilmektedirler. Antibakteriyel yapıdaki bu hijjenik malzemeler yanmazlık özellikte olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler.

Beyaz Basotect Melamin Köpük

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit Sünger; ortam akustiğinin sağlanması açısından etkili bir malzemedir. Küf tutmayan ve nemden etkilenmeyen bu yanmaz akustik süngeralternatif olarak bir çok farklı desende üretilebilmektedirler. 

Akustik Kesik Piramit Sünger 

AKUSTİK BAFFLE | BAFFLE TAVAN ASKI SİSTEMLERİ

Baffle tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir.

Akustik Baffle

ANKARA SES YALITIM PANELLERİ VE AKUSTİK DÜZENLEME FİRMASI

Akustik Kaplama Ankara - Ankara Akustik Panel - Kumaş Kaplı Duvar ve Tavan Panelleri - Ankara Ahşap Kaplama - Akustik Panel Uygulaması - Ankara Akustik Duvar Kaplama - Kumaş Kaplı Paravan - Akustik Bölücü Paneller - Ankara Akustik Düzenleme - Ankara Akustik Mimarlık Ses Yalıtımı - Akustik Ahşap Panel Uygulaması - Akustik Yüzer Tavan Panelleri - Ankara Akustik Yalıtım Panelleri - Ankara Akustik ve Ahşap Panel - Ankara Akustik Tavan Kaplama - Ankara Akustik Panel Sistemleri - Ankara Akustik Asma Tavan Sistemleri - Akustik Panel Nasıl Uygulanır - Kumaş Panel Kaplaması - Akustik Ahşap Panel Nedir - Kumaş Panel Uygulama Alanları - Ankara Kumaş Panel Fiyatları - Ankara Ahşap Panel Fiyatları - Akustik Sünger Fiyatları - Ankara Akustik Düzenleme Firması - Ankara Ses İzolasyon Uygulamaları - Akustik İzolasyon Firması - Ankarada Ses Yalıtım Çzöümleri - Ankarada Akustik Düzenleme Firması - Akustik Paneller Kullanım Alanları - Ankarada Ses Kesici Süngerler - Akustik Panel Fiyatları - Akustik Panel Uygulaması - Akustik Panel Fiyatları - Ankara Akustik Ses Yalıtım Panelleri - Kumaş Kaplı Akustik Paneller - Ankara Derzli Delikli Ahşap Panel - Heraklite Ahşap Yünü - Heraklite Duvar Paneli - Çimento Esaslı Heraklite Panel - Ankara Heraklite Duvar Panel Uygulaması - Ankara Akustik Panel Firması - Akustik Kumaş Panel Uygulaması - Akustik Ses Emici Dekoratif Paneller - Heraklite Ahşapyünü Levha - Akustik Yüzer Tavan Panelleri - Akustik Duvar Levha - Akustik Ses Emici Sünger - Ankara Ses Yalıtım Panelleri - Ankarada Akustik Düzenleme Firması - Ankara Akustik İzolasyon Çözümleri - Akustik Ses Yalıtım Paneli

Ses Yalıtımı Ankara - Akustik Sünger Ankara - Piramit Sünger Ankara - Yumurta Sünger Ankara - Ses Yalıtım - Ses Yalıtım Malzemeleri Ankara - Ses Yalıtım Süngeri Ankara - Ankara Ses Yalıtımı - Akustik Kaplama